YONCA SPOT

 

İstanbul ikinci el eşya alan ve satan firmamız, İstanbul da 7/24 müşteri hizmetleri ile faliyet vermektedir. İkinci el eşya alım satım hizmetinin sistemli ve profesyonel işleyişi konusunda firmamız sektörün öncüsü olmuş ve siz değerli müşterilerimizin ilgisi ile bu misyonu geliştirerek devam ettirmektedir.

İkinci el Beyaz Eşya, (çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, fırın, set üstü ocak, klima, derin dondurucu…) İkinci el Mobilya, ( klasik mobilya, antika mobilya, avangard mobilya, yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk ve salon takımları, köşe takımları, genç odası takımları, baza ve yatak, sehpa ve aydınlatma, tv üniteleri, çekyat takımı, dolap…) İkinci el Masa ve Sandalye, (yemek masası, mutfak masası, bilgisayar masası, bilgisayar sandalyesi, kafe malzemesi…) İkinci el Büro Mobilyaları, (büro takımları, büro dolapları, büro sandalyeleri…) İkinci el Ev Aksesuarları, (tablo, vazo, avize, obje, gümüş…) İkinci el Halı, (el halısı, makina halısı, kilim, çin halısı…) İkinci el Televizyon, ( tüplü televizyon, plazma, led, lcd…) İkinci el Elektronik, (küçük ev alatleri, müzik setleri, dijital fotoğraf makinaları, spor aletleri…) Satmak istediğiniz ürünlerinizi 7/24 telefon numaramızı aradığınızda, size en yakın hizmet noktasından personelimiz en hızlı şekilde eşyalarınızı yerinde görecek ve değerinde teklifini sunacaktır. Onayınız ile nakit olarak ücret ödenip nakledeceklerdir.

İKİNCİ EL EŞYA SATARKEN

Sizlere daha doğru bilgi ve daha doğru fiyat verebilmemiz için lütfen ikinci el eşyalarınızın resimlerini çekerek bize whatsapp aracılığı ile ulaştırın ve eşyalarınızın kaç yıllık olduğunu belirterek, sağında solunda olan deforme vs bilgileri eksiksiz yazarsanız size tam değerinde bir fiyat verir siz bizi bizde adresinize geldiğimizde sizin yanıltmayız. Firmamız bu tür konularda kesinlikle dürüstlük ilkesinde hareket eden bir firmadır.